Чемпіонат Європи з пауерліфтингу 2019

Першою з української збірної у шостий день чемпіонату Європи з пауерліфтингу ступила на поміст Марченко Антоніна з м. Дружківка. І принесла золото в скарбничку нашої команди у категорії до 72 кг! Вихованка Сергія Федоренко, набравши за сумою трьох вправ 600 кг також завоювала малі золоті медалі у присіданні та жимі з результатами 240 та 175 кг відповідно.
Загоруйко Валентина з Кам’янця-Подільського у категорії до 84 кг посіла 5 місце з результатом 560 кг. Але піднялась на другу сходинку п’єдесталу у присіданні, зафіксувавши 235 кг. Тренер- Т.Г. Мельник.
Заслужений майстер спорту Інна Оробець з м. Коломия, з сумою триборства- 605 кг у категорії понад 84 кг стала бронзовою призеркою європейського чемпіонату. А 227,5 кг у присіданні та 180 у жимі принесли спортсменці дві малі бронзові нагороди. Тренер- В.Д. Оробець.
У командному заліку наша жіноча збірна команда посіла третю сходинку!