Чемпіонат Європи з пауерліфтингу 2019

Четвертий день чемпіонату Європи з пауерліфтингу став заключним для чоловічої юніорської збірної. Троє спортсменів представили нашу державу на помості.
Євгеній Чернятін з Краматорська у ваговій категорії до 105 кг посів третю сходинку п‘єдесталу з результатом 777,5 кг. А 220 кг у жимі принесли йому малу золоту медаль континентальної першості в даній вправі. Підготували призера О.М. Бичков, А.Ю. Бичкова.
Вінничанин Володимир Кравець здобув бронзову нагороду чемпіонату у ваговій категорії до 120 кг з сумою триборства 852,5 кг. У присіданні спортсмен виборов малу золоту медаль з результатом 330 кг та малу бронзу у тязі- 295 кг. Тренери: Мица В.В., Чупринко І.Ю., Мохник В.А.
Віктор Голіней з Коломиї у категорії понад 120 кг не лишив жодних шансів суперникам! Він став чемпіоном Європи з сумою триборства 1020 кг та зібрав повний комплект малих золотих нагород! 405 кг у присіданні, 285 у жимі та 330 кг у тязі, такий здобуток вихованця Грицко В.П.
У командному заліку збірна команда України посіла другу сходинку, як серед юніорок, так і серед юніорів.