Чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу 2019

Харків’яни Павленко Дмитро та Мариненко Віктор були заключними учасниками чемпіонату Європи з класичного пауерліфтингу від збірної команди України, який сьогодні завершився у литовському Каунасі.
Дмитро став срібним призером континентальної першості у ваговій категорії до 120 кг з результатом 877,5 кг у сумі триборства. 332,5 кг у присіданні принесли спортсменові малу бронзову медаль, а 342,5 у тязі забезпечили малу срібну нагороду у цій вправі. Підготували призера чемпіонату Європи В.Ю. Джим та С.М. Пікалов.
Віктор Мариненко показав шостий результат у категорії понад 120 кг. Результат спортсмена 880 кг. Присідання- 337,5 кг, жим- 205, а тяга у 337,5 кг дозволила атлетові піднятись на третю сходинку п’єдесталу у цій вправі. Тренери: О.В. Чернишов, В.П. Карпенко.
За підсумками чемпіонату Європи відкритої вікової групи збірна України посіла 5 місце у командному заліку, а Анатолій Новописьменний став абсолютним переможцем чемпіонату Європи!