Чемпіонат Європи з жиму лежачи 2019

Вчора у фінському місті Тампере стартував чемпіонат Європи з жиму лежачи. Першими з української команди боротьбу за медалі сьогодні вели наші юніори, які показали стовідсотковий результат, виборовши три золоті нагороди!

Демян Зіна з міста Чернівці у категорії до 47 кг піднялась на найвищу сходинку п‘єдесталу європейської першості з результатом 55 кг. Тренери спортсменки Ігор та Наталія Ясенецькі.

Кініщук Ростислав у ваговій категорії до 59 кг став чемпіоном, підкоривши штангу вагою 150 кг. Атлет також представляє місто Чернівці. Тренери- подружжя Ясенецьких.

Гладкий Віктор зі Львова в останній спробі цікавої та напруженої боротьби зумів обійти суперників, зафіксувавши 235 кг. Нагадаємо, що спортсмен лише місяць тому тріумфував на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед юніорів у Канаді. Тренер- Розторгуй Марія.