Шановні спортсмени, які подали заявки на участь у чемпіонатах Європи з жиму лежачи, з класичного жиму лежачи, чемпіонатах світу з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, і серед чоловіків та жінок, ТЕРМІНОВО заповніть електронні заявки. Наголошую на необхідності введення КОРРЕКТНИХ даних, а також даних тренерів, якщо вони вас супроводжують, інакше їх не буде включено до делегації.
Заявки на участь у міжнародних змаганнях
![](https://ukrpowerlifting.com/wp-content/themes/GamePlayer/images/date.png)
![](https://ukrpowerlifting.com/wp-content/themes/GamePlayer/images/user.png)