Чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи 2018

 Досить плідним виявився другий день чемпіонату Європи з класичного жиму лежачи для збірної команди України!

 У категорії до 63 кг, серед ветеранів першої вікової групи, чемпіонкою континенту стала Кадацька Ганна з міста Попасна, яка закінчила виступ з результом 100 кг. Підготував спортсменку А.В. Івженко.

  Юдіна Інна з Миколаєва, в тій же віковій групі, у категорії до 84 кг виборола бронзову нагороду чемпіонату з результатом 82,5 кг. Тренер- О.О. Горний.

  Полтавчанин Вячеслав Петров поставив фінальну крапку у змаганні ветеранів! Впевнено відпрацювавши на всі три спроби та закінчивши з результатом 220 кг, атлет не лишив жодних шансів суперникам та став чемпіоном Європи у категорії до 120 кг. Тренер спортсмена- І.В. Рашоянц.

  У чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат Україну представляло четверо атлетів. Троє з них посіли найвищий щабель п‘єдесталу, та одна срібна нагорода: 

  Леоненко Кристина у категорії до 43 кг та Купаєва Катерина до 63 кг з м. Попасна, вихованки Андрія Івженко та Ганни Кадацької, завоювали золоті медалі європейської першості.

  Череменко Наталія з міста Старобільськ посіла другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 47 кг (тренер: В.В. Куліш). 

  Ігор Оробець з м.Коломия став чемпіоном Європи серед юнаків вагової категорії до 93 кг! Підготували спортсмена Василь та Інна Оробець.

  Вітаємо атлетів та тренерів!

  

  

  

Обсуждение в настоящее время закрыто, но вы можете послать trackback с Вашего собственного сайта.

Комментарии закрыты.