ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СУДДІВСЬКО-ТРЕНЕРСЬКОМУ ВЕБІНАРІ ФПУ!

Дата: 10-11.12.2022

Розмір внеску для участі         150грн

ЗІБРАНІ КОШТИ ПІДУТЬ НА ДОПОМОГУ ЗСУ!

Оплата на картковий рахунок ФПУ: 4731 2191 2088 5268

Після оплати заходьте на сторінку реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQl0Eik1y-f7OxYNMwomVWEX3sMjxgCxN909h8pSQIRBfj-w/viewform

Тут потрібно вказати свої дані та можна (за бажанням) завантажити відео-файли з своїм виконанням змагальних вправ пауерліфтингу. Відео в подальшому будуть проаналізовані провідними спортсменами ФПУ, продемонстровані під час вебінару, а ви отримаєте корисні поради від наших спеціалістів!

Реєстрація буде зупинена 08.12.2022 о 22:00

Вебінар проводиться виключно для членів ФПУ, тому необхідною умовою участі є відсутність заборгованості по сплаті членського внеску ФПУ.

Програма вебінару включатиме такі доповіді:

  1. «Спортивна форма пауерліфтера як основа реалізації спортивного потенціалу: стадії, прогнозування та основні помилки» (РОЗТОРГУЙ Марія Сергіївна, доктор наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (м. Львів)
  2. «Особливості техніки виконання екіпірувального жиму лежачи, методика тренувань та застосування екіпіювання» (ФЕДОРЕНКО Сергій Вікторович, тренер вищої категорії з пауерліфтингу, член Тренерської Ради ФПУ, старший тренер жіночої збірної Донецької області (м. Дружківка, Донецької обл.)
  3. «Особливості застосування спортивного харчування під час занять пауерліфтингом» (ГАЙБЕЙ Євген Юрійович, суддя ІІ міжнародної категорії з пауерліфтингу, Голова Дисциплінарного Комітету ФПУ, власник онлайн магазину спортивного харчування “5lb” (м. Дніпро)
  4. «Спортивний клуб від А до Я» (РАГУЛІН Олександр, Заслужений тренер України з пауерліфтингу, засновник та директор спортивного клубу «Олімп», (м. Полтава)
  5. «Секрети тренера-професіонала» (ПЕРЕДЕРІЙ Аліна Володимирівна, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор кафедри теорії спорту та фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (м. Львів)
  6. «Організація і проведення змагань з пауерліфтингу» (ГАНГУР Денис Васильович, суддя другої міжнарожної категорії з пауерліфтингу (м. Чернівці)
  7. «Особливості тактичної боротьби на змаганнях з пауерліфтингу» (ПЛОТНИЦЬКИЙ Леонід Маркович, доцент кафедри фізичного виховання та спорту Харківського національного університету будівництва та архітектури (м. Харків)
  8. «Основи суддівства змагань з пауерліфтингу» (ОРОБЕЦЬ Інна Петрівна, Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу, суддя І міжнародної категорії, член Технічного Комітету ФПУ (м. Коломия, Івано-Франківської обл.)
  9. «Зміни та нововведення у правилах змагань IPF, шляхи подолання нових викликів» (МЕЛЬНИК Тетяна Григорівна, заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу, Генеральний секретар Федерації пауерліфтингу України, голова Технічного Комітету Федерації пауерліфтингу України (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької обл.)
  10. «Методики самомасажу та міофасціального релізу в тренувальному процесі пауерліфтерів» (СОЛОМОНКО Андрій Олександрович, член Асоціації спеціалістів з мускуло-скелетної терапії, фахівець у сфері фізичної терапії, вчитель-реабілітолог навчально-реабілітаційного центру «Левеня» (м. Львів)

 

Після кожної доповіді ви матимете можливість поставити всі запитання, що вас цікавлять, кожному з лекторів. 3 найактивніші слухачі отримають подаруночки.

Щодня топові спортсмени ФПУ проводитимуть розбір надісланого відеоматеріалу з описом помилок у виконанні та зазначенням шляхів їх корекції.

(Лариса СОЛОВЙОВА, 10-ти кратна Чемпіонка світу з пауерліфтингу, 4-х кратна чемпіонка всесвітніх ігор, рекордсменка світу з пауерліфтингу(м. Київ).

Костянтин МУСІЄНКО, МСУМК, чемпіон та рекордсмен України, Європи та світу з пауерліфтингу та жиму лежачи(м. Дружківка).

Олександр РУБЕЦЬ, МСУМК, чемпіон та рекордсмен України, Європи, світу з пауерліфтингу (м. Маріуполь).

Після прослуховування семінару всі учасники отримають сертифікати.

Враховуючи ситуацію з нестабільним електропостачанням в Україні, вебінар буде записаний, а після його завершення всі учасники отримають доступ до відезапису.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.