Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат 2019

Третій день чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, який цими днями проходить у канадському місті Реджайна, приніс збірній України ще одну золоту нагороду! Чемпіоном світу серед юніорів у ваговій категорії до 83 кг став Гладкий Віктор зі Львова. У присіданні спортсмен виборов малу бронзову нагороду з результатом 312,5 кг, золото у жимі- 240 кг та срібло у тязі- 287,5 кг. Сума триборства переможця склала 840 кг. Тренер- М.С. Розторгуй.
Чорний Владислав з Мангуша, виступаючи у ваговій категорії до 74 кг, не впорався з початковою вагою у тязі, закінчивши змагання з нульовою оцінкою. Але у присіданні та жимі атлет здобув дві малі золоті медалі підкоривши 325 та 210 кг відповідно. Тренери: І.В. Збандут, Л.В. Котенджи.