Підсумки Кубку України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок

26-го листопада стартував Кубок України з пауерліфтингу! Традиційно, місто Коломия, гостинно приймала спортсменів, суддів та глядачів змагань! Незалежно від віку спортсмени впевнено йшли до мети, змагаючись у різних вагових категоріях.

В абсолютному заліку серед чоловіків абсолютним чемпіоном Кубку України з пауерліфтингу 2017, став МСУ Красій Сергій, зібравши у сумі триборства — 815 кг, представник Хмельницької області;

срібний кубок з результатом — 800 кг, виборов МСУ Череватий Євген, представник Запорізької області;

і бронзовим призером змагань став МСУ Олійник Василь, представник Івано-Франківської області із сумою триборства — 635 кг.

В командному заліку серед областей, які представляли чоловіки, місця розподілились так:

1 місце — Запорізька обл. (41 бал);

2 місце — Закарпатська обл. (37 балів);

Сумська та Донецька області розділили між собою 3 місце (25 балів).

Щодо чарівної половини людства, то можна сказати, що жінки не поступилися у своїх показниках чоловікам!

А в абсолютному заліку місця розподілилися наступним чином:

абсолютною чемпіонкою Кубку України з пауерліфтингу 2017, стала МСУ Осичка Лариса із сумою триборства — 400кг, представниця Хмельницької області;

Наймолодша учасниця і срібний призер даних змагань – КМСУ Шендерчук Марія, з результатом — 420 кг, представниця Київської області;

І бронзовим призером стала КМСУ Дем’ян Зіна зібравши в сумі 335 кг, представниця Чернівецької області.

В командній першості серед областей, які представляли жінки, за максимальною кількістю набраних балів, у трійку переможців ввійшли: