Чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи 2019

У заключний день чемпіонату Європи з класичного жиму лежачи українські спортсмени відзначились двома золотими нагородами!
Володимир Цатурян з Харкова став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 83 кг. Результат спортсмена 210 кг. Тренери: Є.О. Галіцин (п), О.В. Чернишов.
Пархоменко Сергій з міста Кремінна у наступній ваговій категорії, до 93 кг, підкоривши штангу 225,5 кг, встановив рекорд Європи та теж піднявся на найвищу сходинку п‘єдесталу. Тренер- В.В. Дубовой.
Антрощенко Василь з смт. Берегомет у категорії до 120 кг посів шосте місце з результатом 227,5 кг. Тренер- В.Б. Середа. У цій же категорії Мартиненко Ярослав з Бородянки, нажаль, отримав нульову оцінку. Тренер- В.В. Беттяр.
У командному заліку чоловіча збірна команда України зайняла перше місце, а Чупринко Іван став абсолютним чемпіоном Європи!
Вітаємо спортсменів та тренерів і бажаємо подальших успіхів на світових та європейських помостах!

Обсуждение в настоящее время закрыто, но вы можете послать trackback с Вашего собственного сайта.