Чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу 2018

Дві бронзові нагороди приніс сьогоднішній день збірній команді України на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу.

У ваговій категорії до 83кг серед юніорів ковельчанин Здробилко Станіслав посів третю сходинку п‘єдесталу з сумою триборства 702,5 кг. У присіданні атлет посів другу позицію з результатом 262,5кг, ще одна срібна нагорода у жимі- 182,5кг, та 257,5 кг. Тренер спортсмена О.В. Хом‘як.

Нажаль у цій же категорії львів‘янин Мисник Павло не впорався з початковою вагою у присіданні і закінчив з нульовою оцінкою. Лише мала бронзова нагорода в жимі в активі спорсмена з результатом 180 кг.

Харків’янин Бабенко Сергій зайняв 10 сходинку в турнірній таблиці категорії до 93 кг з результатом 672,5 кг. Тренери спортсмена В.П. Карпенко, А.О. Житницький.

Ще одна Харків‘янка Мариненко Юлія в цікавій боротьбі виборола бронзову нагороду юніорського чемпіонату Європи з сумою триборства 422,5 кг у ваговій категорії понад 84 кг. Підопічна Віктора Мариненко також здобула дві малі бронзові медалі у присіданні 162,5 кг та тязі 180 кг.

А юніорська збірна України посіла першу сходинку у командній першості!