Чемпіонат світу з пауерліфтингу 2018

Володимир Свістунов став останнім представником збірної команди України у заключний день чемпіонату світу з пауерліфтингу.

Маріупольський атлет у ваговій категорії понад 120 кг посів третю сходинку п‘єдесталу, зібравши суму триборства у 1135 кг. Володимир у присіданні легко зафіксував 447,5 кг (мала бронзова медаль), у жимі 367,5 кг (також бронзова нагорода) та 320 у тязі.  Тренер спортсмена  І.В. Збандут.

Підсумовуючи виступ збірної команди на чемпіонаті світу, можна вже вкотре впевнено сказати, що наші атлети та тренери є одними з найкращих! У командному заліку серед чоловіків Україна посіла першу сходинку, а серед жінок третю! А в абсолютній першості серед жінок Лариса Соловйова знову стала кращою спортсменкою планети!

Вітаємо наших героїв та чекаємо на батьківщині!

Обсуждение в настоящее время закрыто, но вы можете послать trackback с Вашего собственного сайта.