Чемпіонат світу з класичного жиму лежачи 2018

Вчорашній день чемпіонату світу з класичного жиму лежачи був досить напруженим та надзвичайно цікавим в плані запеклої боротьби в кожній ваговій категорії. Класичний пауерліфтинг стрімко розвивається з кожним роком, а результати, які показують атлети ростуть ще швидше.
Троє спортсменок збірної команди України стали срібними призерками світової першості серед юніорок:
– Друзяка Вікторія з Миколаєва, у ваговій категорії до 47 кг (тренери: О.О. Горний, О.О. Горний).
– Шлопко Тетяна з міста Кам‘янець-Подільський, у категорії до 52 кг (тренери: В.Б. Воронецький, Д.М. Солопчук)
– Рикун Анна з міста Суми, у ваговій категорії до 57 кг (тренери: А.Д. Красілов, В.Б. Воронецький)
У командному заліку наші юніорки посіли шосте місце.
Серед чоловічої юніорської збірної маємо такий результат:
– Яржемський Вадим посів 5 місце у категорії до 74 кг (тренери: В.В. Цісар, Т.О. Щавінська)
– Зальотов Артур 4 місце у ваговій категорії до 93 кг (Ф.В. Колтаков, М.В. Колтаков)
– Ленківський Назарій 7 місце у категорії до 93 кг (тренери: В.Д. Оробець, В.І. Марусик)
– Комар Владислав 5 місце, категорія до 105 кг (тренер- В.С. Налейкін)
В останньому потоці вчорашнього дня змагались жінки відкритої вікової групи у категоріях 47-63 кг.
Перший же виступ Щавінської Тетяни на міжнародній арені став для хмельничанки надзвичайно успішним! Не залишивши жодних шансів суперницям, вдало виконавши всі три спроби, Тетяна стала чемпіонкою світу! Результат- 82,5 кг у ваговій категорії до 47 кг, а також виконання нормативу майстра спорту України міжнародного класу (тренер- В.В. Цісар).
У цій же категорії змагалась Шкарапута Ірина з Вінниці. Зовсім трошки не вистачило спортсменці, щоб ступити на п‘єдестал пошани. У результаті 4 місце (тренери: І.Ю. Чупринко, В.А. Мохник)
У категорії до 57 кг Україну представляла Кадацька Ганна з міста Попасна, яка закінчила виступ на 7 сходинці (тренер- А.В. Івженко)
Вітаємо спортсменів та тренерів і продовжуємо вболівати за нашу збірну!

Обсуждение в настоящее время закрыто, но вы можете послать trackback с Вашего собственного сайта.